De komende periode staat in het teken van een bijzonder en betekenisvol moment: 75 jaar Molukkers in Nederland. Een mijlpaal die ons uitnodigt om stil te staan bij onze gedeelde geschiedenis, maar vooral ook om vooruit te kijken naar de toekomst.
Binnen Stichting Moetiara willen we deze periode benutten om actief te werken aan het doorgeven van onze rijke geschiedenis, waardevolle kennis en persoonlijke verhalen. Juist door deze overdracht kunnen we bouwen aan een sterke, toekomstbestendige gemeenschap – met speciale aandacht voor onze jeugd als dragers van morgen.
In de komende tijd zullen er diverse activiteiten worden georganiseerd die in het teken staan van ontmoeting, verdieping en verbinding. Samen willen we het verleden levend houden én nieuwe perspectieven creëren voor de toekomst.
Makan Petita & Documentaire + nagesprek
2 mei – Twee kanten van één geschiedenis (1/3)
16 mei – Twee kanten van één geschiedenis (2/3)
6 juni – Twee kanten van één geschiedenis (3/3)
Na elke documentaire brengen we verschillende generaties samen om in gesprek te gaan en persoonlijke verhalen en ervaringen te delen.
Makan Petita = samen eten, samen delen. Een gezamenlijke maaltijd waarbij iedereen eten meebrengt om samen te delen en te eten.
Kosten
Slechts €3,- p.p. (drankjes de hele dag inbegrepen)
1 juni – Busreis
Onthulling van het Landelijk Moluks Monument
Aanmelden:
huiskamer@moetiaramaloekoe.com
